najtańsze oferty w chinach 1688

Poniżej wyjaśniamy, jak korzystać z chińskiej strony internetowej 1688. Jest to strona na której znajdują się oferty bezpośrednio od chińskich producentów i hurtowników. Strona jest skierowana na rynek chiński, stąd też funkcjonuje w chińskim języku. Wyróżnia ją ogromna ilość produktów oraz najniższe ceny. Istotny jest brak pośredników i brak prowizji (portale takie jak Alibaba czy Aliexpress nakładają prowizję).

strona 1688

Jak korzystać ze strony 1688?

1. W panelu wyszukiwania należy wpisać interesujące nas słowo. Osoby, które nie znają języka chińskiego, zachęcamy do korzystania z narzędzia Google Translator. Automatyczne tłumaczenie na język chiński działa najsprawniej, gdy tłumaczymy z języka angielskiego na język chiński uproszczony (należy wyszukać taki w rozwijanym menu).

Załóżmy, że interesują nas pluszowe misie. Wpisujemy w Translator nazwę przedmiotu w języku angielskim, czyli „teddy bear” (możemy wcześniej wykorzystać Google Translator do tłumaczenia z języka polskiego na język angielski) i kopiujemy tłumaczenie w języku chińskim.

google tłumacz

2. Wklejamy chińską nazwę przedmiotu w wyszukiwarkę na stronie 1688 i wyszukujemy oferty klikając na pomarańczowy przycisk po prawej stronie.

1688 wyszukiwarka

3. Jeśli korzystamy z przeglądarki Google Chrome, klikając prawy przycisk myszy możemy przetłumaczyć całą stronę na język polski. Takie tłumaczenie nie działa całkiem poprawnie, ale pozwoli nam lepiej odnaleźć się na stronie.

1688 tłumaczenie

4. Warto wybrać sortowanie ofert po popularności, czyli przycisk „Obrót”, drugi po lewej, jak zaznaczyliśmy poniżej. Dzięki temu widzimy najczęściej kupowane pluszowe misie. Ceny, które zobaczymy, to poglądowy koszt. Najczęściej zmieni się on później na wyższy, ponieważ w konkretnej ofercie do wyboru będzie kilka opcji, zazwyczaj dotyczących rozmiaru zabawki – im większy miś, tym droższy.

1688 oferty

5. Na stronie w 1688 ceny podane są zawsze w walucie RMB (chiński juan). Możemy łatwo przeliczyć ceny na polską walutę, wpisując w wyszukiwarce Google np. „150 RMB to PLN” w przypadku, gdy interesuje nas przeliczenie 150 juanów na złotówki i analogiczne z innymi kwotami.

waluta chińska 1688

6. Wybieramy odpowiednią ofertę i interesującą nas opcje (kolor, wielkość itp.) oraz ilość.

1688 oferta

Import z Chin

Jeśli interesuje Cię import z Chin – zapraszamy do skorzystania z usług firmy Discolm. Więcej informacji na stronie: discolm.pl

Wideo na ten temat 1688

Jeśli chcesz obejrzeć wideo, KLIKNIJ TUTAJ

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *