siemacha allekurier akcja charytatywna

W styczniu Stowarzyszenie AlleKurier, wzięło udział w akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie dla domu dziecka w Odporyszowie. Wspomogliśmy finansowo działalność nowoczesnego domu dziecka, prowadzonego przez Stowarzyszenie Siemacha. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do polepszenia warunków dzieciaków i zobaczyć uśmiech na ich twarzach!

Dom dziecka w Odporyszowie pełni trzy funkcje:

  • Dom dziecka – SIEMACHA Spot 24/7
  • Placówka dzienna SIEMACHA Spot
  • Centrum rozwoju Com-Com Zone – pływalnia, sala fitness, boisko do piłki nożnej
Wsparcie dla domu dziecka w Odporyszowie

W placówce Siemachy mieszkają Sebastian, Kacper, Robert, Tobiasz, Sonia, Sandra, Wiktoria, Angelika, Wiktoria, Zbyszek i Bogdan, Łukasz i Michał. Wychowankowie mieszkają w pokojach dwuosobowych. Wszystkie obowiązki domowe jak np. zakupy, gotowanie czy sprzątanie wykonują samodzielnie z pomocą wychowawców. Wsparcie dla młodych osób, które chcą mieć dobrą przyszłość, jest niezwykle ważne. Możliwość realizacji przez nich swoich pasji i spróbowanie nowych rzeczy, na które wcześniej nie mogli sobie pozwolić, to coś, w czym z ogromną chęcią chcieliśmy uczestniczyć.

Organizacja zajęć, które są ciekawe i rozwijające to na pewno ważny krok ku temu, by spełnić swoje marzenia chociażby o przyszłej karierze zawodowej. Jednak przede wszystkim to super zabawa, dzięki której można fajnie i miło spędzić czas.

siemacha akcja charytatywna

Środki przeznaczone przez nasze Stowarzyszenie na wsparcie dla domu dziecka w Odporyszowie zostały przeznaczone na realizację licznych warsztatów, m.in.:

  • muzycznych (nauka gry na instrumentach)
  • stolarskich
  • sportowych (w tym jazda konno)
akcja charytatywna siemacha
Wsparcie dla domu dziecka w Odporyszowie

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *