akcje charytatywne

Jako Stowarzyszenie AlleKurier, chętnie włączamy się w różne akcje charytatywne. Mamy odpowiednie środki finansowe, a przede wszystkim ogromne chęci, by pomóc innym. Szczególnie bliskie są nam projekty ze Stowarzyszeniem Siemacha oraz akcją Szlachetna Paczka. To one sprawiły, że otworzyliśmy się jeszcze bardziej na osoby potrzebujące.

Wszystko zaczęło się od współpracy przy tworzeniu Szlachetnej Paczki dla wybranej rodziny. Uczucia jakie towarzyszyły nam podczas każdego etapu realizacji tej akcji, są wręcz nie do opisania. Dzięki niesieniu pomocy sami stajemy się lepsi i wszystko jakoś tak bardziej się „układa”. Mamy też możliwość współpracy między sobą, większej interakcji, co też jest bardzo pozytywnym aspektem brania udziału w akcjach charytatywnych.

udział w akcjach charytatywnych

Największą radość sprawia oczywiście widok zadowolonych i ucieszonych podopiecznych, do których wędruje pomoc. Czasem są to środki finansowe, dzięki którym można coś zorganizować, czasem przedmioty codziennego użytku, których brakuje, a często po prostu rzeczy umożliwiające normalny byt. Niezależnie od tego, co jest pierwszą potrzebą, staramy się, by w 100% się zorganizować i zrealizować taką pomoc.

Cieszymy się, że istnieje tyle organizacji, z którymi można podjąć współpracę i nieść szerzej dobro. Dzięki wielu takim kontaktom, udało nam się dotrzeć z pomocą, gdzie tylko mogliśmy. W przyszłości z pewnością weźmiemy udział w kolejnych edycjach Szlachetnej Paczki oraz innych ciekawych inicjatywach.

A tym czasem zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem naszych dotychczasowych akcji! Są to wsparcie dla domu dziecka w Odporyszowie oraz już wcześniej wspomniana Szlachetna Paczka. Zachęcamy też gorąco do tego, by akcje charytatywne były też Twoim czynnym udziałem!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *